Компанія Tecna виробляє засоби догляду за волоссям з 1995 року. Кредо нашої компанії – екологічність та натуральність, що передбачає турботу про здоров'я клієнтів, а також турботу про комфорт перукарів та майстрів, які працюють із нашою продукцією. У розробці нових засобів для догляду за волоссям та шкірою голови ми завжди пам'ятаємо про наше гасло, завжди використовуємо лише природні компоненти.

Засоби для догляду за волоссям, націлені на попередження випадання та витончення волосся, представлені кількома лініями:

SPA ензимотерапія - це перша лінійка професійних засобів для відновлення структури пошкодженого волосся, створена із застосуванням новітніх ензимних технологій та містить ексклюзивний інгредієнт —  коензим Q10.

Ароматотерапевтичні засоби лінійки TEABASE, які підтримують правильний кислотно-лужний баланс, тонізують шкіру голови та волосся, усувають основні проблеми та надають волоссю здорового вигляду та блиску.

Лінійка засобів для догляду за волоссям Hydracore - це засоби для насичення поживними речовинами волосся, які втратили свою природну м'якість внаслідок дії хімічних засобів, термічної обробки, кліматичних та генетичних факторів. Ці засоби, виготовлені із застосуванням передових технологій, містять активні інгредієнти у високій концентрації, мають виняткові інноваційні властивості та максимальну ефективність.

Косметика Tecna: професійний догляд за волоссям, засоби для відновлення волосся та лікування випадання волосся, а також натуральна екологічна фарба для волосся.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку