b3 Brazilian Bond Builder

b3 – це не просто професійний захист волосся при фарбуванні та знебарвленні, це перший у світі створений одноетапний бонд!

Вам більше не потрібно використовувати 1,2 та 3 етап для захисту волосся. b3 Bond Builder додається прямо до барвника і не вимагає використання додаткових доглядів після фарбування.

Тепер у Вас з'явилася свобода використати широкі можливості для творчості у фарбуванні волосся.

Маючи в своїй основі передову одноетапну систему, b3 Brazilian Bond Builder (Бразиліан Бонд Білдер) зміцнює зв'язки в основі клітинного мембранного комплексу всередині волосся, що дозволяє запобігти втраті під час будь-якого фарбування клітин кутикули та кортексу, які відповідають за підтримку структури волосся.

b3 – не містить у своєму складі води, тільки активний компонент DMI (Диметил Ізосорбід) та олії, такі як Арганова олія, Олія Жожоба, Екстракт Дикої Троянди та інші.
розчинник високої чистоти, який ефективно та безпечно сприяє проникненню активних компонентів у глибокі шари волосся. Крім стабілізації формули, ДМІ використовується як енхансер: посилює проникнення і дозволяє знизити кількість використовуваних активних компонентів, необхідне для досягнення бажаного ефекту, так само знижує коефіцієнт подразнення у агресивних активних компонентів.

Інноваційна технологія b3 допомагає значно зменшити ламкість волосся та запобігти пошкодженням, що завдаються фарбуванням, покращуючи при цьому загальну структурну цілісність волосся за рахунок збереження кольору та його сяйва. Підходить для будь-якого клієнта!

Поєднується з усіма видами барвників усіх виробників.

Бондінг (плекс) для волосся

Шампунь для волосся

Кондиціонер для волосся

Маска для волосся

Спрей для волосся

Засоби для відновлення волосся

Аксесуари

Набори продукції

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку