Наші бренди

IroIro iroirocosmo.com.ua
Кожна дівчинка хоч раз у житті думала про яскраве волосся. Дочка мого бізнес партнера Пейдж звернулася до нього із серйозним питанням «Я хочу рожеве волосся». Він попросив у мене поради: «Чи варто дозволити?». "Звичайно так, адже все це роблять!" - відповів я. Так і розпочалася історія створення бренду IROIRO.
Товари бренду
Brazilian Blowout brazilianblowout.com.ua
Brazilian Blowout - це професійна процедура, яка розгладжує волосся, покращує його стан, робить волосся гладким і блискучим. Завдяки запатентованій сучасній технології, частинки, які входять до складу засобів професійної лінії косметики Brazilian Blowout, створюють навколо волосся захисний протеїновий шар, зволожують волосся та роблять його гладким.
Товари бренду
Pulpriot pulpriothair.com.ua
Прорив у світі фарбування волосся. Просте рішення для складних фарбувань. Новий супер-герой колористики з надздібностями. Це і багато іншого поєднує в собі бренд Pulp Riot. Інноваційний професійний барвник прямої дії, а також лінія для знебарвлення волосся родом із США. Створенням бренду Pulp Riot займалися світові топові колористи
Товари бренду
Design.Me designmehair.com.ua
З самого початку ми вирішили створити продукти, які будуть унікальні за своєю рецептурою, особливими характеристиками та яскравою упаковкою! Ідея компанії полягала в тому, щоб допомогти стилістам розкрити їх бунтівні, творчі та нахабні сторони. Таке мислення перетворило нас на одну з найбільш швидкозростаючих компаній з догляду та укладання волосся в Північній Америці.
Товари бренду
b3 Brazilian Bond Builder b3brazilianbondbuilder.com.ua
Тепер у Вас з'явилася свобода використовувати широкі можливості для творчості у фарбуванні волосся. При цьому ви можете не витрачати багато часу на фарбування - просто додавайте професійний засіб b3 в будь-яку суміш, незалежно від виробника, і проводьте фарбування як звичайно.
Товари бренду
Tecna Professional tecna.com.ua
Компанія Tecna виробляє засоби для догляду за волоссям з 1995 року. Саме з цього моменту розпочалося наше становлення, боротьба за почуття гарного самопочуття душі та тіла наших клієнтів. Засоби для догляду за волоссям, націлені на запобігання випаданню та витончення волосся, представлені кількома лініями: SPA ензимотерапія, HH гідротерапія, iPRO терапія харчування, Amoreterapia.
Товари бренду

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку