Програма лояльності для постійних клієнтів

Ми раді представити систему знижок для постійних клієнтів нашого інтернет-магазину, яка пропонує ряд унікальних можливостей.

Умови отримання та використання знижок

Знижки доступні виключно для зареєстрованих користувачів, що дозволяє нам забезпечити особливі переваги нашим постійним клієнтам. Інформація про відсоток знижки виводиться в особистому кабінеті користувача. Таким чином, ви завжди зможете бачити, яку знижку ви маєте наразі і які можливості очікують вас у майбутньому.

При оформленні замовлення в інтернет-магазині Glion, сума знижки розраховується автоматично у кошику. Вам не потрібно вводити додаткові промокоди або здійснювати додаткові кроки для отримання знижки - система самостійно розраховує та застосовує вам знижку.

Важливо відзначити, що знижки не застосовуються до акційних товарів, але ви все ще можете скористатися акційними пропозиціями та спеціальними акціями, які регулярно проводяться в нашому магазині.

Наша система також надсилає сповіщення по електронній пошті про досягнення нового рівня знижки. Коли ви досягаєте нового рівня, ви отримуєте доступ до ще більш вигідних знижок та привілеїв. Цей новий рівень стає доступним для усіх наступних замовлень користувача, що надає вам додаткові можливості для економії та задоволення від покупок.

Будь ласка, зверніться до нас, якщо у вас виникнуть будь-які додаткові питання щодо нашої системи знижок для постійних клієнтів Glion або якщо вам потрібна додаткова інформація. Ми завжди готові надати допомогу та забезпечити задоволення від вашого досвіду покупок.

Пройти реєстрацію зараз

Увага! Програма лояльності починає діяти з 15 липня 2023 року. Замовлення, оформлені раніше цієї дати, не беруть участі та не підсумовуються для отримання більш високого статусу знижки.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку