Brazilian Blowout

Brazilian Blowout – це бренд професійної косметики для волосся зі США. З 2006 року Brazilian Blowout незмінно є лідером ринку з випрямлення, розгладжування та догляду за волоссям.

Всього за одну процедуру Brazilian Blowout робить волосся гладким, рівним і блискучим на термін до 6 місяців.

Завдяки запатентованій сучасній технології, частинки, які входять до складу засобів професійної лінії косметики Brazilian Blowout, створюють навколо волосся захисний протеїновий шар, зволожують волосся та роблять його гладким.

Бренд Brazilian Blowout представлений по всьому світу. Сотні тисяч фахівців із випрямлення волосся обирають саме Brazilian Blowout для своїх клієнтів. Про це свідчать мільйони робіт, представлених у Instagram по хештегу #brazilianblowout

ЩО ВІДРІЗНЯЄ BRAZILIAN BLOWOUT ВІД ІНШИХ?

Підходить для всіх типів волосся — пухнастого, кучерявого, нормального, пошкодженого або жорсткого. Під час роботи з Brazilian Blowout ви можете кастомізувати процедуру. Ви можете зберегти кучері та прибрати пухнастість, а можна повністю випрямити волосся.

Відсутність часу витримки - відразу після процедури можна збирати волосся в пучок, займатися спортом, відвідувати басейн.

Не змінює структуру волосся. Brazilian Blowout – це не хімічне випрямлення волосся. через 12 тижнів кучері повернуться у природний стан. Непомітно, як відростає волосся - клієнту легко піти з хімічних випрямлень або кератину. Brazilian Blowout - салонне укладання на 12 тижнів і більше. Процедура займає близько 90 хвилин.

Випрямлення волосся

Шампунь для волосся

Кондиціонер для волосся

Маска для волосся

Сироватка для волосся

Спрей для волосся

Олія для волосся

Бальзам для волосся

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку