Інноваційний професійний барвник прямої дії, а також лінія засобів для догляду за фарбованим волоссям родом із США. Створенням бренду Pulp Riot займалися світові топові колористи, імена та роботи яких розійшлися на сотні тисяч ріпостів у Facebook та Instagram.

Сама назва Палп Райот має кілька значень, яку ти вибереш для себе?

Одна з версій назви звучить так, Pulp у назві барвника – це потужний напрямок поп-культури США 1950-х років. Барвисті обкладинки палп-журналів ілюстрували тогочасні прогресивні художники. На сьогоднішній день найкращі творчі особистості втілюють свої ідеї в стилі палп фікшн.

Також у своїй назві слово Pulp («м'якоть») має пряме відношення до текстури прямого барвника, завдяки чому він легко наноситься на волосся.
Riot у назві бренду позначає бунт, тому загін #riotsquad прагне розфарбувати світ та волосся в однорідні кольори!

Компанія ТОВ "Гліон Сервісес" з 2017 року була офіційним представником бренду Pulp Riot на території України. На жаль, у 2021 році постачання продукції припинилося, у зв'язку з купівлею бренду Pulp Riot компанією L'Oréal та не бажанням останніх далі представляти бренд на території України. Більш детальну інформацію ви можете отримати на нашій сторінці в Instagram @pilpriothairukraine

На даний момент триває розпродаж товару. Усю актуальну наявність ви можете переглянути на нашому сайті.

Введіть запит і натисніть кнопку пошуку